تبلیغات
The Lonely Shepherd - مطالب تیر 1396

تاریخ:  


جان هشتادهزار زائرایرانی وسیله ای برای تمنای رابطه ی هرچند ناچیزِ نظام با دولت سعودی

حسین علیزاده دیپلمات مستعفی ایران در کشور فنلاند در مصاحبه اختصاصی با شبکه جهانی «دُرّ تی وی»، موضوع اعزام زائران ایرانی به مراسم حج امسال را مورد بررسی قرار داد و گفت: نظام حاکم بر ایران با قبول شرایط خفت باری مانند «دستبند الکترونیکی»، که امسال عربستان سعودی برای زائران ایرانی نهاده است، در این شرایط حساس سیاسی ـ امنیتی میان دو کشور، جان هشتاد هزار زائر ایرانی را وسیله ای برای تمنای رابطه ای هر چند ناچیز با دولت سعودی قرار داده است.

 حسین علیزاده در ادامه این مصاحبه گفت در مهر ماه ۹۴در منا ۴۶۴ زائر ایرانی کشته شدند و هیچ اتفاقی روی نداد، ولی در ۱۱ دی ماه ۹۴ وقتی عربستان شیخ نمر را اعدام کرد، یک روز بعد به سفارت عربستان در تهران و کنسولگری در مشهد حمله کردند و این دو مکان را به آتش کشیدند، که در نتیجه کنسولگری و سفارت تعطیل و روابط سیاسی دو کشور کاملا قطع شد، و سفر حجاج ایرانی به مکه کنسل گردید، سوال اینجاست که چرا برای ۴۶۴ زائر ایرانی این اتفاقات نیافتاد، یعنی عزت ۴۶۴ ایرانی کمتر از «شیخ نمر» بود؟ و از همین جا در می یابیم که تمامی این حرکتها سیاسی و تنها چیزی که برای آقایان ارزش ندارد جان ۸۰ هزار زائری است که تصمیم گرفته اند به مراسم حج امسال اعزام کنند.


 حسین علیزاده در بخش دیگری از این گفتگو به وجه فقهی و شرعی حج پرداخت، و گفت آنجایی که حج از دوش یک مسلمان برداشته میشود زمانی است که استطاعت حاصل نشده باشد، و در این شرایط که عزت مردم و مملکت در خطر است و مساله امنیت نیز کاملا زیر سوال است قطعا استطاعت حاصل نشده و حج در این شرایط سیاسی امنیتی بسیار حساس بر کسی واجب نیست.

 دیپلمات مستعفی ایران در کشور فنلاند درپایان اظهار داشت که من از مقامات نظام ایران انتظار ندارم که عزت مردم را مورد نظر قرار دهند، ولی از مردم درخواست میکنم که به فکر عزت خود و مملکت باشند، و با راه اندازی کمپینی برای نرفتن به حج تحقیرآمیز و پرخطر دیگران را نسبت به خطرات جدی مراسم حج امسال آگاه کنند
.........................................................................................................................

پی نوشت چوپان

بعد از ماجرای کشتار حاجی های ایرانی به دست عربا ! یه موجی راه افتاد که چرا حاجیها پول حج رو به فقرا کمک نمی کنن و توی جواب این انتقادا یه عده می گفتن چرا به اونایی که میرن تایلند و آنتالیا و ... دنبال خوشگذرونی چیزی نمیگید و از این جور گیس و گیس کشی های آشنا .

اصل ماجرا که عمدتا نادیده گرفته میشه اینه که چرا مردم ایران بازیچه ی سیاست یه عده قلیل میشن؟ چرا حکومت از اعتقادات مذهبی مردم سوء استفاده میکنه ؟ چرا مردم ایران همیشه و همیشه سپری بودن برای حفاظت از این حکومت ؟
چرا سپاهیون توی مراسم حج حاجی ها رو بسیج میکنن و مراسم برائت از مشرکین و از اینجور چیزای من درآوردی (که عمدتا شعار دادن علیه آمریکا و اسرائیل و ... هست) رو اونم توی کشور دست نشانده و متحد اصلی همین کشورای مشرک , برگزار میکنن ؟
باید پرسید که آیا میشه این دهن پرخون امریکا و اسرائیل رو برای لحظه ای رهاکنید ؟ 22 بهمن , روز قدس , 9 دی ,ایام محرم و این همه روز دیگه . اینهمه روز درسال مشت به دهان استکبار می کوبونید کافی نیست؟
والا توی ورزش بوکس هم حتی بین هر دوتا راند یه زمان استراحتی میدن

یا اگه اینهمه شوق مبارزه دارید چرا از مردم عادی مایه میزارید ؟


(مراسم برائت از مشرکین به هیچ عنوان (حداقل به این شکل و شمایل) جزء آداب و رسوم اصلی حج نیست و ازتولیدات انقلابه)


از برکات گهربار انقلاب 

چندتا یا شاید چندین مطلب هست که در رابطه با این تولیدات استراتژیک باید گفت 

یکی این که تا قبل از انقلاب اصلا الاغ جز انسان که هیچ جز حیواناتم حساب نمیشد , به برکت این انقلاب و فرمایش رهبر معظم انقلاب که به مقام انسانی میرسانیم شما را ! الانم این ! وقتی جایگاه و منزلت یک خر از یه بارکش ساده به تولید کننده چندین نوع دارو ارتقاع پیدا میکنه , دیگه معلومه جایگاه انسان توی این کشور به کجا رسیده , مخصوصا وقت انتخابات که ماها از انسان ساده به خلیفه خدا روی زمین ارتقا درجه پیدا میکنیم !

دوم اینکه ببینید این حکومت ما ! حکومت مستضعفینه و الاغ هم به نظر من جزء مستضعفین محسوب میشه چون این بیچاره بین حیونا هیچ جایگاهی نداره , مخصوصا توی این کشورهای غربی وحشی جهانخوار که عاشق گربه و سگن . اینهمه فیلم و انیمیشن راجع به همه حیوونا ساختن به غیر از الاغ , البته یه انیمیشن شرک میمونه و پو ! که اونجا هم نقش فرعی و کوتاه دادن نامردا , نه یه ابر قهرمان . این همه ظلم در حق این مخلوق خدا درسته ؟ ما با این حرکت مشتی به دک و دنده ی جهانخواران غربی کوبوندیم .

سوم اینکه مگه مهمه نفت رو داریم خام فروشی میکنیم یا زعفرون رو عمده ای میدیم به اسپانیا یا جایگاه صادرات پسته ایران رو آمریکا تصاحب کرده یا هزارتا کوفت و زهرمار دیگه ؟ مهمه ؟ 

پی نوشت : 
حالا جدای از این حرفا من خودم اون روغن الاغ رو توصیه نمی کنم . اما تصویر سمت چپ که گلاب به روتون پشگل خر هست , اون چیز معرکه ایه دودش کلی خاصیت درمانی و ضدعفونی کنندگی داره و مخصوصا اگه به نیت گرس و علف و ماریجوآنا بزنی که صواب همونارم میبری , اما توهمش یه خورده خرکیه !!
:hotsprings: کم ارزش ترین پول دنیا را کدام کشور دارد


:moneybag:کشوری که دومین منابع گاز جهان را دارد.
:moneybag:کشوری که سومین منابع نفت جهان را دارد.
:moneybag:کشوری که یک ششم از ذخایر سنگهای قیمتی جهان را دارد.
:moneybag:کشوری که از لحاظ دارا بودن ذخایر زیرزمینی ومعادن ودارابودن انواع فلزات وکانی درجهان رتبه دوم را دارد.
:moneybag:کشوری که بهترین فرش جهان را دارد.
:moneybag:کشوری که بهترین خاویار جهان را صادر میکند.
:moneybag:کشوری که بهترین پسته جهان را دارد.
:moneybag:کشوری که یکی از بهترین تولید کنندگان زعفران است.
:moneybag:کشوری که یکی از بزرگترین صادرکنندگان آب وبرق منطقه است.
:moneybag:کشوری که 15 درصد از آثار باستانی و تاریخی ثبت شده در یونسکو را دارد.

:moneybag:کشوری که تنوع طبیعی بی نظیرش باعث شده با یکساعت پرواز از مناطق سرد با 20 درجه زیر صفر (شرایط اسکی روی برف) به مناطق گرم با دمای 35 درجه (شرایط اسکی روی آب) دسترسی داشته باشد.

:moneybag:کشوری که درآمد زیادی از اماکن دینی دارد.
:moneybag:کشوری که یکی از مرغوبترین برنج های جهان دارد.
:moneybag:کشوری که یکی از بهترین چای های دنیا را دارد.
:moneybag:کشوری که به دلیل تنوع ذخایر معدنی به بهشت معدن شناسان مشهور است.
و مهمتر از تمام اینها...

همان کشوری که سالانه 150 تا 180 هزار نفر تحصیلکرده از آن به خارج فرار میکنند.!که حدود5درصد از آنها از نوابغ محسوب میشوند.

این کشور صاحب کم ارزش ترین پول دنیا است !
کشوری که 30درصداز مردمش زیرخط فقر ومحروم از امکانات زندگی سالم هستند.

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

انسانی که به خـــــــــدا نزدیک است بین واقع و خیالش مرزی نیست .
وقتی گرفتار کابوسیم به شیطان نزدیک شده ایم .

 

درباره سایت